Motto Szkoły Misja i wizja szkoły, wizerunek absolwenta. Statut Szkoły Program Wychowawczo-Profilaktyczny Szkoły Rada Rodziców Zasady organizacji wycieczek i imprez szkolnych. REGULAMINY PROCEDURY Certyfikaty Catering - umowa z rodzicami

Dokumenty Szkoły

Misja i wizja szkoły, wizerunek absolwenta.

1. Misja szkoły

Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną.
   Przygotowujemy ucznia do funkcjonowania w otaczającym go świecie oraz do podjęcia nauki na wyższym etapie edukacyjnym.
   Szczególną opieką otaczamy dzieci z oddziału przedszkolnego aby ułatwić im jak najlepszy start w życie szkolne.
   Podejmujemy działania mające na celu pomoc dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej.
   Kształtujemy właściwe postawy zdrowotne, międzyludzkie, patriotyczne i proekologiczne.

1. Wizja szkoły

Pragniemy, aby nasza szkoła była postrzegana w środowisku lokalnym jako instytucja dobra, przyjazna i życzliwa uczniom, zapewniająca im wszechstronny rozwój.

1. Wizerunek absolwenta

Nasz absolwent:

1. Ma poczucie własnej godności i wartości.
  2. Zdobytą wiedzę i umiejętności potrafi zastosować w praktyce.
  3. Jest dobrze przygotowany do następnych etapów edukacyjnych.
  4. Szanuje wielowiekowe dziedzictwo kulturowe.
  5. Potrafi odróżnić dobro od zła w oparciu o uniwersalne wartości.
  6. Rozumie potrzeby innych ludzi oraz potrafi z nimi współpracować i pomagać.
  7. Jest asertywny, tolerancyjny, otwarty na innych, szczery i wrażliwy.
  8. Cechuje się kulturą i odpowiedzialnością.
  9. Dba o swoje zdrowie i otoczenie.